Переваги Соффіт

Соффіт — це ПВХ-панелі, які використовуються для підшивки карнизних і фронтових звисів. Така підшивка дозволяє закрити карнизні і фронтонні звиси і заховати непривабливі елементи покрівлі. Крім того, карнизна підшивка є додатковим елементом при облаштуванні вентиляції покрівлі, тому що вона має перфорацію, що сприяє проникненню повітря в вентильований зазор і вивітрювання зайвої вологи з-під покрівлі.

При правильному монтажі панелей, термін служби складе більше 25 років, зберігаючи всі свої експлуатаційні властивості.

Про Бренд

Софіт Соффіт виготовляється в Україні на замовлення і під контролем компанії Мізол. Асортимент складається з 2 кольорів, що які є найпопулярнішими на ринку і як найкраще підходять до будь якої покрівлі та водостічної системи. Соффіт  — це національний продукт, який виробляється українським підприємством для українських споживачів. 

Каталог

Кольори

Софіт Соффіт має 2 найбільш затребувані кольори: білий та коричневий.

Білий

Коричневий

#

Види панелей

Панелі Соффіт виготовляються як з перфоруванням, так і без. Перфорація сприяє вентиляції під покрівельного простору і виведенню вологи для запобігання виникнення конденсату.

Соффіт без перфорації
Соффіт перфорований
#

Комплектуючі

Комплектуючі Соффіт — це планки типу J та H. Дані планки є стандартними, хоча H планку можна замінити 2 правильно змонтованими J планками.

Комплектующие Соффит
#

Сертифікати бренду

Висновок сан-епід.

Висновок сан-епід.

Лист про необов'язкову сертифікацію

Лист про необов'язкову сертифікацію