Переваги ASKO

ТМ ASKO це лідер ринку софітів в Україні. Завдяки європейській якості і величезного асортименту ASKO може задовольнити побажання будь-якого клієнта. ASKO має найбільшим вибором кольорів на ринку: 4 однотонних кольорів і 7 текстур «під дерево». Панелі ASKO виробляються методом ламінація. Він полягає в нанесенні спеціальної багатошарової плівки на ПВХ-основу. Таким чином, панелі стають більш довговічними, стійкими до зміни кольору під впливом зовнішнього середовища - вологи, УФ-променів. Крім того, софіт додатково зміцнюється і отримує захист від деформації при механічних навантаженнях, наприклад, монтажі або зберіганні. На софіти ASKO діє гарантія 10 років, а термін служби складає до 25 років.

Про Бренд

Компанія ASKO з однойменним брендом вийшла на український ринок в 2010 році. Дуже швидко бренд ASKO став одним з найпопулярніших і відомих у своїй категорії. З виходом серій текстур «під дерево» ASKO лише закріпило свій статус лідера на ринку карнизної ПВХ-підшивки.

Каталог

Кольори

Софіти ASKO представлені в 11 кольорах. Крім 4-х традиційних кольорів ( білий, коричневий, графіт, бежевий), асортимент ASKO також включає 7 кольорів «під дерево»: золотий дуб, горіх, світла сосна, червоне дерево, темний дуб, червоне дерево Тік та яблуня.

Така різноманітність кольорів софітів дозволяє максимально підкреслити індивідуальність Вашої покрівлі і зробити її дійсно неповторною. Усі кольори ASKO виробляються методом ламінації – покриваються зверху спеціальною багатошаровою плівкою, що робить софіти більш естетичними і стійкими до пошкоджень.

гарантія Аско

Бежевий

Червоне дерево

Темний дуб

Коричневий

Білий

Яблуня

Червоне дерево

Золотий дуб

Світла сосна

Горіх

Графіт

#

Види панелей

Панелі ASKO бувають двох видів – перфоровані і без перфорації. У кожному кольорі є і ті й інші панелі. Перфоровані панелі необхідні для забезпечення вентиляції підпокрівельного простору – щоб не збирався конденсат і Ваша покрівля була надійною і довговічною. Розрахунок кількості перфорованих і неперфорованих панелей на покрівлю залежить від конфігурації покрівлі й типу покрівельного покриття, але в середньому співвідношення неперфорованих і перфорованих панелей на покрівлі - 2:1.

#

Комплектуючі

Комплектація ASKO складається лише з двох елементів – J- і H-планок. J-планка відіграє роль направляючої при монтажі софіта, в той час як Н-планка – це з`єднувач і використовується для кутових стикувань софіта.

#

Фото с обьектов

#

Сертифікати бренду

Сан-епідем. висновок

Сан-епідем. висновок

Сан-епідем. висновок

Сан-епідем. висновок

Сан-епідем. висновок

Сан-епідем. висновок

Сан-епідем. висновок

Сан-епідем. висновок

Лист про необов’язкову сертифікацію

Лист про необов’язкову сертифікацію