Переваги айДахо

Софіт айДахо виготовлений з високоякісної ПВХ-сировини на виробництві польської компанії VOX в Бресті (Білорусь). При цьому асортимент складається всього з 3-х найбільш популярних кольорів. Маленький асортимент дозволяє суттєво зменшити вартість матеріалу, що робить софіт айДахо одним з найдоступніших на ринку.

Панелі прості в монтажі і не вимагають навичок професіонала. Щоб зробити зовнішній вигляд будинку гармонічним й гарним, карнизна підшивка ідеально поєднується з найбільш популярними кольорами водостічних систем та вікон.

Про Бренд

айдахо — це бренд софіта, який розроблений інженерами компанії Мізол і виробляється на потужностях польської фірми VOX. Хімічний склад пластифікаторів і добавок для ПВХ був складений таким чином, щоб максимально збільшити термін служби і посилити якісні характеристики саме в українських кліматичних умовах. При цьому кількість кольорів обмежена найбільш популярними, щоб максимально скоротити витрати на виробництво і зробити софіт айДахо дійсно доступним продуктом.

Каталог

Кольори

Софіт Айдахо представлений в 3-х традиційних кольорах: білому і коричневому.

Це самі затребувані кольори, які підходять до найбільш популярних кольорах водостічних систем та вікон..

Білий

Коричневий

Графітовий

#

Види панелей

Панелі Айдахо виробляються як з перфоруванням, так і без перфорації. Перфорація сприяє вентиляції підпокровельного простору і виведенню вологи для запобігання виникнення конденсату. Стандартне співвідношення перфорованих до неперфорованих панелей становить 2: 1.

#

Комплектуючі

Комплектуючі софіта Айдахо, крім панелей, - це планки типу J і H. J-планка грає роль спрямовуючої при монтажі софіта, в той час як Н-планка - це з'єднувач і застосовується для кутових стикувань софіта.

Комплектуючі АйДахо
#

Сертифікати бренду

Лист про необов'язкову сертифікацію

Лист про необов'язкову сертифікацію