Софіт ASKO NEO вже в Україні

Компанія-виробник ASKO з 1993 року активно працює над створенням сучасних і високоякісних оздоблювальних матеріалів. В Україні продукція компанії з'явилася тільки в 2010 році, підкоривши ринок надійними матеріалами, які поширилися в різні сфери. Це дозволило бренду вийти зовсім на новий рівень і стати одним з найпопулярніших в своїй категорії.

У 2019 році разом з групою компаній EUROIZOL ASKO представила українським споживачам вдосконалену колекцію софітів для даху, яка отримала назву ‒ ASKO NEO. Відмінність такої продукції полягає не тільки в новому найменуванні софітів, які до цього називалися ASKO, а й також абсолютно в новій формулі розробки матеріалів.

 

 

 

 

 

 

 

 

Стався ряд змін в самому продукті:

1. Вдосконалений склад пластифікаторів та стабілізаторів для виробництва панелей, за допомогою якого вдалося поліпшити такі технічні характеристики як: стійкість панелі до екстремальних температур, міцність на розрив, твердість по Шору та інше.

2. Змінено форму замків, тепер вони абсолютно не заважають лінійному розширенню панелей, а монтаж став ще простішим. 

3. Додали два нових кольори, які були створені, спираючись на світові тенденції дизайну екстер'єрів.

ASKO NEO ‒ це практичні, універсальні та естетично привабливі панелі для оперативної підшивки карнизного звісу. Простота монтажу базується відразу на декількох важливих умовах: зручна система замків та невелика вага панелей. В результаті монтаж може виконувати непрофесійний будівельник, ознайомившись з інструкцією від компанії-виробника.

Софіт ASKO NEO найкраще рішення для будь-якої будівлі

Незважаючи на те, що софіт ASKO NEO з'явився на українському ринку влітку 2019 року, ця продукція вже встигла зайняти лідируючі позиції, завдяки своїй високій якості та надійності. Панелі виготовляють з міцного і практичного матеріалу ‒ полівінілхлорид (ПВХ). Вибір саме такого матеріалу обумовлений його експлуатаційними особливостями:

В процесі виробництва був використаний сучасний метод ламінування, під час якого відбувається нанесення на поверхню кожної панелі багатошарової плівки. Саме плівка бере активну участь у захисті матеріалу від негативного впливу зовнішніх факторів. Адже в процесі монтажу, транспортування та подальшої експлуатації панелі можуть пошкодитися в результаті всіляких погодних умов, людських факторів та інше.

Софіт ASKO NEO розроблений із застосуванням нової формули сировини, яка була створена спеціально для нестабільного українського клімату. Адже виробник враховував особливості клімату України, щоб розробити високоякісний матеріал, який зможе експлуатуватися в подібних умовах. Тому колекція ASKO NEO представлена виключно на ринках України.

Що пропонує компанія ASKO покупцям

Софіт ASKO NEO поєднує в собі відразу кілька важливих переваг, від яких буде залежати подальша тривала експлуатація матеріалу. Тому виробник запропонував споживачам такі переваги:

Софіти для даху ASKO NEO ‒ це абсолютно нове і практичне рішення для Вашого будинку.

Різновиди ПВХ-панелей

Перш ніж купити софіти ASKO NEO, ознайомимося з різними видами таких панелей. Компанія-виробник пропонує два основних типи: 

Перфоровані софіти

Професійна карнизна підшивка, яка бере участь в створенні ідеального мікроклімату в підпокрівельному просторі завдяки організованій вентиляції. Ці софіти призначені для карнизів, використовуються при обробці ганку, веранд, альтанок.

Не перфоровані софіти

Моделі без перфорації відрізняються декоративною функцією і не сприяють вентиляції вільного простору під дахом. Тому їх активно застосовують в конструктивах, де вхід повітря в підпокрівельний простір організований альтернативними способами або зовсім не потрібний.

При монтажі будівельники працюють з двома перерахованими видами панелей, дотримуючись їх ідеального співвідношення. Грамотний розрахунок безпосередньо залежить від певної конфігурації кожного окремо взятого даху та типу покрівельного покриття. Більшість досвідчених монтажників рекомендує звертати увагу на стандартне співвідношення панелей без перфорації і перфорованих ‒ 3: 1.

Палітра кольорів і гарантія від компанії ASKO

Одним з найвагоміших  переваг софітів ASKO NEO є велика палітра, яка налічує 13 різних кольорів. В результаті покупці можуть підібрати абсолютно будь-який відтінок: від більш світлих до більш темних. При виборі кольору власники будинків часто орієнтуються на відтінки, в яких представлені віконні конструкції, фасад, водостік і покрівельний матеріал.

Компанія пропонує купити софіти наступних кольорів:

Усі кольорі представлені в карнизній підшивці ASKO NEO ідеально поєднуються з відтінками водостічної системи PROFiL, що в свою чергу подарує Вашому дому гарний і гармонійний зовнішній вигляд та допоможе створити унікальний, досконалий дизайн екстер'єру.

Компанія надає гарантійний термін на весь асортимент ТМ ASKO NEO ‒ 10 років з моменту монтажу. Незважаючи на те, що на сучасному українському ринку працюють виробники, що надають гарантію від 10 років і більше, компанія ASKO пропонує взаємовигідні умови співпраці для всіх своїх клієнтів.

Гарантія 10 років ‒ це чесна гарантія без «підводних каменів». Виробник настільки впевнений у своїй продукції, що готовий не тільки замінити продукцію на нову, але й компенсувати вартість монтажних і демонтажних робіт. Експлуатаційний термін ПВХ-панелей досягає 25 років при дотриманні основних правил монтажу від виробника. При виборі гарантії та експлуатаційного терміну виробник зважає на результати ксенотесту або тесту на старіння. Для цього використовується спеціальне обладнання, в якому на зразки продукції впливає ультрафіолет, імітуючи погодні умови того чи іншого клімату, тим самим вимірюється, скільки років зможуть протриматися панелі не втрачаючи насиченість кольору. Крім того, панелі піддаються циклічному охолодженню і прогріванню, що дозволяє визначити точний терміни експлуатації.

Зберігання та транспортування софітів для даху

Приймаючи рішення купити софіти, необхідно подбати про правильне зберігання і транспортування матеріалів. ПВХ-панелі повинні знаходитися на рівній і плоскій поверхні, щоб вони мали надійну опору по всій довжині. Це виключає ймовірність деформації матеріалу.

Упаковки з софітами можна складати в висоту по 15 пачок, не більше. Зберігати матеріал найкраще в закритому приміщенні з хорошою системою вентиляції і якнайдалі від різних джерел тепла. Важливо захистити панелі від прямого попадання сонячних променів.

Не допускати підвищення температурних режимів, коли температура всередині упаковки може збільшуватися до +60 градусів або більше. Також, не рекомендується зберігати софіт для підшивки даху на металевій поверхні, що досить сильно нагрівається в літній період.

Софіти для підшивки даху: монтажний процес

Під час монтажних робіт важливо пам'ятати, що будь-який ПВХ матеріал має коефіцієнт розширення під впливом температур. Тому не рекомендується проводити монтаж в холодну пору року, коли на вулиці +5 градусів і нижче. Для фіксації використовують саморізи або цвяхи, що мають антикорозійне покриття. При цьому шапка саморізу обов'язково має бути з прессшайбою, а діаметр ніжки 3 мм. Після кріплення потрібно перевірити ПВХ-панель: вона обов'язково повинна рухатися уздовж отворів для кріплення, вільно і без зайвих зусиль.

Софіт для підшивки даху встановлюють наступним чином:

Всі фіксуючі деталі вкручують виключно під прямим кутом в центр спеціально призначених для цього отворів на краях панелей.

Для цього доцільно скористатися спеціальними ножицями по металу, гострим ножем або циркулярною пилкою, використовують болгарку з диском по металу.

Працюючи з ножицями по металу, не ріжте панель по всій довжині леза ножиць, лезо потрібно використовувати тільки на три чверті, тоді розріз виходить рівний і без зарубок.

Секрети монтажу софітів

В якості приймаючого профілю під час виконання монтажних робіт прийнято використовувати J-профіль. Процес установки відповідає правилам фіксації вертикальних аксесуарів. Там, де необхідно зробити стикування двох J-профілів, потрібно виконати «нахлест» (20 мм) верхнього профілю на нижній.

Коли буде потрібно зробити стикування профілів під карнизом покрівлі, потрібно акуратно завести лицьову планку верхнього правого профілю під лівий.

Перший J-профіль обрізають по заздалегідь зазначеній лінії, а в другому важливо прибрати ділянки планки з отворами (2-3 см). При цьому лицьова частина залишається недоторканою. Лицьову планку заводять всередину першого профілю.

Крім того, варто пам'ятати про те, що в підкарнизному просторі здійснюється сильне нагрівання фасадної частини. Щоб виключити можливий перегрів J-профілів, потрібно зберегти відстань 5-10 мм від кута з'єднання стіни та дахи.

 

Купити софіти в Україні

Софіти ASKO NEO може купити кожен бажаючий, скориставшись пошуком адрес найближчих точок продажу професійної карнизної підшивки. По Україні працює величезна кількість дилерів, які займаються розповсюдженням продукції від популярного бренду.

Таким чином, кожен український покупець має можливість купити софіти з доставкою в будь-який населений пункт або зможе відшукати магазин в своєму місті. Великий каталог продукції (різні відтінки кольорів) допоможе споживачам визначитися з підходящими ПВХ-панелями для різних дизайнів будівель.