Чому софіт – Ваш ідеальний вибір?

Оформлення фронтонного і карнизного звисів – один із завершальних етапів будівництва будинку, однак, саме ці деталі надають будинку завершеного вигляду і цілісного образу. Тому до вибору оздоблення слід підійти відповідально.

Безпрограшним рішенням буде матеріал, створений спеціально для підшивки покрівельних звисів –софіт. Панелі софіт були розроблені за європейськими стандартами якості з урахуванням усіх технічних вимог, які висуваються до обшивки карнизу. Вони не підлягають корозії, не створюють шуму при сильних поривах вітру, як металева обшивка, на відміну від дерева, їх не потрібно регулярно обробляти антисептиком і лаком, а перфорація панелей сприяє вільній циркуляції повітря в підпокрівельному просторі. Вентиляція підпокрівельного простору перешкоджає утворенню конденсату, зберігає дерево і утеплювач сухими і продовжує термін служби всього будинку.

Незалежно від типу покрівлі і фасаду, які Ви вже вибрали, Ви завжди знайдете софіт, який ідеально з ними гармонує.

Асортимент Софіт представлений класичними панелями білого і коричневого кольору.

У колекціях ASKO є виконані «під дерево» натуральні кольори і текстури – темний дуб, сосна, горіх, яблуня.

Важливим фактором при виборі є довговічність матеріалу. Софіти і панелі ASKO виробляються двома методами – коекструзії і ламінації. Обидва вони забезпечують міцність і стійкість до вицвітання навіть під впливом вологи, УФ-променів і сильних перепадів температур. Мабуть, не менш важлива перевага софітів – легкість монтажу і подальшого догляду.

Основні етапи установки і важливі моменти:

Більш детальна інструкція представлена на сайті і в кожній упаковці софітів.

Слід відмітити, що після нескладного монтажу, який легко виконати самостійно, догляд за панелями також не вимагає від Вас сили, підвищеної уваги і зведений до мінімуму. Що дуже важливо, враховуючи важкодоступність цього елемента облицювання будівлі. Для того щоб Ваш карниз радував Вас рік за роком, достатньо лише час від часу прибирати сильні забруднення звичайною водою.

Додаткові переваги софіта: