Ламінація чи коекструзія – що вибрати?

Софіт – це універсальний і практичний спосіб підшивки карнизу. Легко встановлюється, вимагає мінімального догляду, довговічний і доступний. Залишається лише вибрати з багатого асортименту саме Ваш варіант. Софіти виготовляють двома методами, зупинимося на кожному з них більш детально.

Ламінація.Цим способом виробляються панелі ASKO. Він полягає в нанесенні спеціальної багатошарової плівки. Таким чином, панелі стають більш довговічними, стійкими до зміни кольору під впливом зовнішнього середовища – вологи, УФ-променів. Крім того, софіт додатково укріплюється і отримує захист від деформації при механічних навантаженнях, наприклад, монтажі чи зберіганні. Ламіновані панелі представлені в 11 натуральних приємних для ока кольорах і фактурах, які, безсумнівно, прикрасять будь-який будинок.

Коекструзія.Цим способом виробляються панелі софіт. Метод полягає в сплавленні двох мас, до складу яких входять спеціальні барвники, стабілізатори кольору і пластифікатори. Структура панелі складається з двох поверхонь. Внутрішній шар відповідає за жорсткість конструкції, дякуючи йому софіт зберігає свою форму при фізичних навантаженнях і зміні температури. Зовнішня поверхня перешкоджає впливу навколишнього середовища, за рахунок неї панелі не вигоряють, не лущаться і не здуваються. Коекструзія застосовується для виготовлення софіта білого і коричневого кольору. Важливо відмітити, що маса профарбовується повністю, а не лише поверхня, тому невеликих подряпин не буде видно.

Незалежно від методу виробництва, термін експлуатації карнизних панелей складає більше 25 років. Більш того, компанія ASKO дає гарантію 10 років на всю продукцію. Так що при виборі підшивки Вам потрібно лише підібрати колір і фактуру, які для Вас ідеально підходять, а про бездоганну якість і довговічність уже попіклується виробник.