ASKO – гарантія якості і довговічності карнизу Вашого будинку!

Софіт – це карнизна підшивка, призначена для захисту підпокрівельного простору від вологи, бруду й пилу. Софіти ASKO надають будинку завершеного вигляду, закриваючи фронтонний і карнизний звиси. У той же час повітря вільно циркулює за рахунок перфорації на панелях. Вентиляція підпокрівельного простору перешкоджає утворенню конденсату, зберігає дерево й утеплювач сухими і продовжує термін служби всього будинку.

Встановлюючи підшивку ASKO, Ви можете бути абсолютно впевненими в тому, що карниз виглядатиме акуратно й естетично. А багатство забарвлень і фактур дозволяє легко підібрати софіт, який ідеально співвідноситься як з кольором покрівлі, так і з фасадним покриттям.

На цьому переваги карнизної підшивки ще не закінчуються. Головними перевагами торгової марки ASKO є якість і довговічність продукції. Панелі виробляються методом ламінації, тобто вкриваються спеціальною захисною плівкою. Цей спосіб забезпечує яскравість кольору, стійкість до впливу зовнішнього середовища і міцність протягом довгого часу.

Виробник абсолютно впевнений у якості свого продукту і хоче поділитися своєю впевненістю з покупцями, тому дає офіційну гарантію на 10 років, підтверджену гарантійним талоном.

Переваги софітів АSKO:

* Ламінація - нанесення на поверхню панелей спеціальної плівки, яка відрізняється високою стійкістю до атмосферних впливів, а також до ультрафіолетових променів і надовго зберігає яскравість забарвлення.