Що важливіше в дизайні будинку: його зовнішній вигляд, або внутрішнє оздоблення?

Приїжджаючи додому з роботи, або з подорожі; відвідуючи дачу у вихідні дні та свята; запрошуючи друзів і членів сім'ї, перше, що бачите ви та ваші гості - це екстер'єр житла.

Зовнішній вигляд будинку, так само, як і дизайн всередині, відображають стиль, смак, індивідуальність і переваги господаря. Навіть найприємніші враження від вишуканого інтер'єру, можуть бути зіпсовані непривабливим і непродуманим оформленням його зовнішньої частини. Адже, як то кажуть: "Зустрічають по одягу ...”

Так як само підкреслити екстер'єр вашого будинку і зробити його унікальним і привабливим, або як реалізувати найсміливіший дизайн-проект без залучення великих витрат?

Всього цього можна досягти, використовуючи, водостік і софіт. Обидва матеріали здатні надати завершеність, родзинку вашому будинку. Без них же, навпаки, будинок буде виглядати незавершеним, як обличчя без брів. 

Не дарма кажуть, що краса ховається в деталях. Наприклад, водостічна система білого кольору візуально робить стіни вище, а в комплексі з білою карнизною підшивкою додасть свіжість і легкість екстер'єру. Якщо ж вам подобається популярний сьогодні скандинавський стиль, графітовий водостік і софіт будуть прекрасно доповнювати світлий фасад. Шанувальникам класики варто звернути увагу на коричневий колір водостоку і софіта в комплексі з коричневої покрівлею. Для заміського будинку якнайкраще підійде колір софіта під натуральне дерево. До нього, не стримуючи свою фантазію, ви можете підбирати колір водостоку: від червоного і коричневого до цегляного і чорного.

 

Всі ці та будь-які інші ідеї ви зможете успішно втілити в життя завдяки водостічній системі PROFiL і покрівельним софітам ASKO NEO.

 

PROFiL - ПВХ водостік, якому довіряють українці. Вже понад 20 років він успішно продається на території всієї країни. За цей час PROFiL вибрали більше 600 000 сімей, або, іншими словами, 600 000 будинків в Україні надійно захищені від дощу і талої води. В асортименті PROFiL є 2 типорозміру системи: для прибудов, козирків і невеликих споруд - 90/75 і для середніх і великих будівель - 130/100. Система представлена в 6-ти найпопулярніших кольорах: коричневий, червоний, графітовий, цегляний, білий і чорний:

аско нео

ASKO NEO - декоративний ПВХ софіт з найбільшою палітрою кольорів на ринку: 5 однотонних відтінків і 8 відтінків під натуральне дерево: 

Завдяки красивому зовнішньому вигляду, ASKO NEO стане прекрасною завершальною деталлю для вашого будинку. Простий в монтажі, за рахунок невеликої ваги, дозволяє змонтувати софіт своїми руками, навіть якщо ви не професіонал в будівництві. Не вимагає спеціального догляду, на відміну від металу або дерева.

Разом, водостік PROFiL і софіт ASKO NEO, якнайкраще підкреслять зовнішній вигляд даху і всього будинку. Їх кольорова гамма дозволяє створити більш, ніж 70 варіантів комбінацій кольорів, що не залишає байдужим навіть найвибагливіших естетів і дає можливості обрати свій, індивідуальний і неповторний стиль.

Крім стильного і красивого зовнішнього вигляду, водостічна система PROFiL надійно захищає будинок від руйнівного впливу атмосферних явищ. Без якісного збору і відводу дощової і талої води, надмірна волога, стікаючи по покрівельному покриттю, потрапить на стіни та фундамент будівлі та прибудинкові доріжки. В наслідок чого, неминуче утворення тріщин, розводів і цвілі, що не тільки негативно позначиться на зовнішньому вигляді будинку, але і приведе до швидкого «старіння» його облицювальних і несучих елементів, осідання ґрунту і навіть перекосу всієї будівлі.

Панелі карнизної системи ASKO NEO оснащені дрібною перфорацією, яка не дозволяє комахам і птахам потрапити в покрівельну конструкцію, але при цьому забезпечує постійну циркуляцію повітря в підпокрівельному просторі, що перешкоджає утворенню конденсату і зберігає внутрішні елементи покрівлі (дерево, утеплювач, кроквяну систему) сухими, а це, в майбутньому, убезпечить вас від втрати енергоефективності будинку і утворення грибка, цвілі і корозії.

Водостік PROFiL і софіт ASKO NEO захистять ваш будинок від надмірної вологи як із зовнішнього боку (відводячи воду від фундаменту і стін), так і з внутрішнього (вивітрюючи конденсат з підпокрівельного простору). 

 

Водостік PROFiL

Софіт ASKO NEO

Захисна функція

Від зайвої вологи (стіни, фундамент)

Від зайвої вологи в покрівлі

Естетика

Естетичне обрамлення покрівлі, цілісний зовнішній вигляд будинку

Естетичне обрамлення покрівельного звису, завершений зовнішній вигляд будинку

Асортимент

Велика кількість елементів (комплектуючих)

Велика кількість кольорів

Монтаж

Не потребує спеціальних навиків

Не потребує спеціальних навиків

Конструкційна особливість

Велика система 130/100

Перфорація

ПВХ

Первинний

Первинний

Країна виробництва

Польща

Польща

Гарантія

10 років

10 років

 

Хочете підібрати кольори продукції в живу?

-        дізнатись більш детальну інформацію про бренди?

-        з'ясувати де знаходиться найближча від вас точка продажів?

-        отримати безкоштовну консультацію?

-        розрахувати скільки буде потрібно матеріалу на ваш будинок?

 

Усе це і навіть більше доступно на сайтах матеріалів

https://profil.com.ua/

https://soffits.com.ua/

Або за номером телефону: +380 (044) 290-70-81