Поради щодо вибору і встановленню підшивки під дах

Метал проти Софіта, або Чому підшивка звису покрівлі металом уже не є модною

Досвідчені будівельники одностайно стверджують: підшивати звис металом – це минуле століття! Нині у всіх на слуху – софіти з ПВХ. Давайте з`ясуємо, чому металева підшивка звису «відходить у минуле» і в чому переваги софітів із ПВХ.

ТОП-9 порад: як правильно підшити карнизний звис?

«Головне – в деталях» - ця фраза характеризує будівництво приватного будинку найкраще. Особливо це стосується даху. Адже, здавалося б, коли покрівля готова, можна розслабитися, але варто приділити завершальним деталям трохи менше уваги – результат уже не той. Одна з них – правильна підшивка карнизів.

Монтаж лампочок софіт

Карнизні панелі надають можливість встановити в них елементи зовнішнього освітлення. Дякуючи зовнішньому освітленню будинок набуває впорядкованого вигляду, воно також створює враження постійної присутності хазяїв, таким чином, виконуючи і захисну функцію. Крім того, лампи є елементом декору, надають завершеного вигляду будівлі.

Гарантія якості і довговічності карнизу Вашого будинку

Софіт – це карнизна підшивка, призначена для захисту підпокрівельного простору від вологи, бруду й пилу. Софіти ASKO надають будинку завершеного вигляду, закриваючи фронтонний і карнизний звиси. У той же час повітря вільно циркулює за рахунок перфорації на панелях.

Ламінація чи коекструзія – що вибрати?

При виборі підшивки карнизного звису софіт у наших клієнтів нерідко виникає питання: «Яку саме панель обрати?» Цей вибір пов`язаний з великим асортиментом кольорів і з тим, що панелі виробляються двома різними методами.

Що Ви знаєте про вентиляцію покрівлі?

Так склалося, що при всій важливості правильної вентиляції, її необхідність на перший погляд не є очевидною. З точки зору неспеціаліста взагалі незрозуміло, як і чому слід вентилювати покрівлю, а головне…

Чому софіт – Ваш ідеальний вибір?

Коли мова йде про будинок, у який Ви вклали так багато сили, коштів і часу, будь-яка деталь у його будівництві має значення. Карнизна підшивка – один із завершальних елементів Вашого будинку, і кінцевий результат правильного функціонування покрівлі, і зовнішній вигляд будинку багато в чому будуть залежати від цього рішення.